No products in the cart.
new
14k Tri Color Gold Anklet with Textured Beads
$554.99
Description
A beautiful adornment for your ankle, this delicate 14k tri color gold bracelet is highlighted by textured beads of yellow, white, and rose metal and a textured cross. Anklet is 10 inches long and closes with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Tri-Color Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 10” | 2 grams |
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Size | 10 |
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2 gram(s) |