No products in the cart.
14k Tri-Color Gold Shiny and Textured X Link Bracelet (6.35 mm)
$1,004.99
Description
A sweet XOXO themed bracelet designed in superb 14k yellow, white, and rose gold. Showcasing X links with the shiny and textured finish, this 7 1/4 inches beauty secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Tri-Color Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 6.35 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.25” | 4.6 grams |
Additional information
| Weight | 4.6 lbs |
|---|---|
| Size | 7.25 |
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 0.25 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99














