No products in the cart.
Ice Barrel Chain in 14k Yellow Gold (2.70 mm)
Description
Ice barrel link chain crafted in 14k yellow gold measuring 2.7 millimeters in width. Available in lengths 18 inches, 20 inches and 24 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 2.70 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Other |
Additional information
| Weight | 8.1 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Ice, |
| Width | 2.70 mm |
| Chain Type | Other |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 8.1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99






















