No products in the cart.
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
Description
This semi solid Miami cuban chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 4.50 mm |
| Clasp : | Box Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 9.2 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 4.50 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 9.2 gram(s) |
Related products
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99




















