No products in the cart.
10k Yellow Gold Lite Figaro Chain (6.60 mm)
$1,692.99
Description
This lite Figaro chain comes in 10k yellow gold and has a width of 6.60 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 6.60 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Figaro |
Additional information
| Weight | 7.8 lbs |
|---|---|
| Size | 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Figaro,Lite Figaro, |
| Width | 6.60 mm |
| Chain Type | Figaro |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 7.8 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99





















