No products in the cart.
18k White Gold Diamond Cut Cable Link Chain (1.40 mm)
$804.99 – $976.99Price range: $804.99 through $976.99
Description
This diamond cut cable link chain comes in 18k white gold and has a width of 1.40 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 18K White Gold |
| Width : | 1.40 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 18K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.40 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |
Related products
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99



















