No products in the cart.
18k White Gold Cable Chain (1.10 mm)
$534.99 – $583.99Price range: $534.99 through $583.99
Description
This cable chain comes in 18k white gold and has a width of 1.10 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 18K White Gold |
| Width : | 1.10 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 18K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.10 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























