No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Curb Chain (5.70 mm)
Description
This solid curb chain comes in 14k yellow gold and has a width of 5.70 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.70 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 17.2 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 5.70 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 17.2 gram(s) |
Related products
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99






















