No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Curb Chain (4.70 mm)
$2,734.99 – $3,262.99Price range: $2,734.99 through $3,262.99
Description
This solid curb chain comes in 14k yellow gold and has a width of 4.7 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 4.70 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 12.2 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 4.70 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 12.2 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99






















