No products in the cart.
14k White Gold Singapore Chain (1.30 mm)
Description
This Singapore chain comes in 14k white gold and has a width of 1.30 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 1.30 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99






















