No products in the cart.
14k White Gold Chain in a Classic Omega (3.00 mm)
$3,202.99 – $3,603.99Price range: $3,202.99 through $3,603.99
Description
A classic omega chain is radiating contemporary beauty crafted in superb 14k white gold this piece is available in sizes 16 inches, 18 inches, and 20 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 3.00 mm |
| Clasp : | Box Catch |
| Chain Type : | Omega |
Additional information
| Weight | 13.6 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Omega, |
| Width | 3.00 mm |
| Chain Type | Omega |
| Clasp | Box Catch |
| Approximate Weight | 13.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99




















