No products in the cart.
14k Rose Gold Adjustable Popcorn Chain (1.30 mm)
$573.99
Description
14k rose gold, this adjustable popcorn chain measures a width of 1.3 millimeters and features a heart dangle accent. The chain is adjustable up to 22 inches and is fastened securely with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 1.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Popcorn |
Additional information
| Weight | 2.7 lbs |
|---|---|
| Size | 22 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Adjustable,Popcorn, |
| Width | 1.30 mm |
| Chain Type | Popcorn |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.7 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99






















