No products in the cart.
10K Yellow Gold Lite Rope Chain (2.50 mm)
$482.99 – $693.99Price range: $482.99 through $693.99
Description
This lite rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 2.5mm.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 2.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rope |
Additional information
| Weight | 2.4 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Rope, |
| Width | 2.50 mm |
| Chain Type | Rope |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.4 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























