No products in the cart.
10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)
$212.99 – $271.99Price range: $212.99 through $271.99
Description
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rope |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Rope, |
| Width | 1.50 mm |
| Chain Type | Rope |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99





















