No products in the cart.
10k Yellow Gold Curb Chain (7.00 mm)
$3,756.99 – $4,092.99Price range: $3,756.99 through $4,092.99
Description
This curb link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 7.0 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 7.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 23.4 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 7.00 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 23.4 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99






















