No products in the cart.
10k Yellow Gold Oval Cable Link Chain (0.97 mm)
$208.99
Description
This oval cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.97 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 0.97 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | N/A |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 0.97 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
Related products
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99



















