No products in the cart.
Sterling Silver Rhodium Plated Round Box Chain (2.20 mm)
$167.99 – $217.99Price range: $167.99 through $217.99
Description
This rhodium-plated round box chain comes in sterling silver and has a width of 2.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 925 Sterling Silver |
| RhodiumPolish : | Yes |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 13.1 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 |
| Metal | Sterling Silver |
| Metal Stamp | 925 |
| Style Name | Box, |
| Width | 2.20 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 13.1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99





















