No products in the cart.
Solid Curb Chain in 14k Yellow Gold (11.23 mm)
Description
This solid curb chain comes in 14k yellow gold and has a width of 11.23 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 11.23 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Size | 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 11.23 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 70 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























