No products in the cart.
Ice Barrel Chain in 14k White Gold (3.14 mm)
$3,251.99 – $4,288.99Price range: $3,251.99 through $4,288.99
Description
Ice barrel link chain crafted in 14k white gold measuring 3.14 millimeters in width.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 3.14 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Additional information
| Weight | 14.6 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Ice, |
| Width | 3.14 mm |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 14.6 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99





















