No products in the cart.
Ice Barrel Chain in 14k Rose Gold (3.1 mm)
$2,959.99 – $4,017.99Price range: $2,959.99 through $4,017.99
Description
Ice barrel link chain crafted in 14k rose gold measuring 3.1 millimeters in width.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 3.10 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Other |
Additional information
| Weight | 13.3 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 22 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Ice, |
| Width | 3.10 mm |
| Chain Type | Other |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 13.3 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























