No products in the cart.
Double Extendable Piatto Chain in 14k White Gold (1.30 mm)
$245.99
Description
Double extendable piatto chain crafted in 14k white gold measuring 1.30 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.30 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.30 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99























