No products in the cart.
Bead Links Saturn Chain in 14k Yellow Gold (1.80 mm)
Description
Saturn chain featuring bead links crafted in 14k yellow gold and measuring 1.80 millimeters in width. Secured with a spring ring clasp. Available in size 18 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.80 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Link |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Bead,Fancy,Pendant, |
| Width | 1.80 mm |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99





















