No products in the cart.
18k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$2,496.99 – $3,303.99Price range: $2,496.99 through $3,303.99
Description
This diamond cut cable link chain comes in 18k yellow gold and has a width of 2.60 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 18K Yellow Gold |
| Width : | 2.60 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 8.9 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 18K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 2.60 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 8.9 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















