No products in the cart.
18k Yellow Gold Bead Chain 1.5mm (1.50 mm)
$1,099.99 – $1,221.99Price range: $1,099.99 through $1,221.99
Description
This non diamond cut bead chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 18K Yellow Gold |
| Width : | 1.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Bead |
Additional information
| Weight | 3.9 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 18K |
| Style Name | Bead, |
| Width | 1.50 mm |
| Chain Type | Bead |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.9 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























