No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Miami Cuban Chain (6.00 mm)
Description
This solid Miami Cuban chain comes in 14k yellow gold and has a width of 6.00 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 6.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 42.5 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 6.00 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 42.5 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99



















