No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Miami Cuban Chain (5.00 mm)
$7,155.99 – $7,807.99Price range: $7,155.99 through $7,807.99
Description
This solid Miami Cuban chain comes in 14k yellow gold and has a width of 5.00 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 5.00 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 31 gram(s) |
Related products
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99























