No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Curb Chain (2.60 mm)
$403.99 – $506.99Price range: $403.99 through $506.99
Description
This solid curb chain comes in 14k yellow gold and has a width of 2.60 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 2.60 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 2.60 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 1.8 gram(s) |
Related products
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99






















