No products in the cart.
14k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (9.10 mm)
Description
This semi solid Miami cuban chain comes in 14k yellow gold and has a width of 9.10 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 9.10 mm |
| Clasp : | Box Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 9.10 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 58 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99





















