No products in the cart.
14k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (10.70 mm)
$15,603.99 – $16,307.99Price range: $15,603.99 through $16,307.99
Description
This semi solid Miami cuban chain comes in 14k yellow gold and has a width of 10.70 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 10.70 mm |
| Clasp : | Box Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 69.8 lbs |
|---|---|
| Size | 24 26 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 10.70 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 69.8 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99






















