No products in the cart.
14k Yellow Gold Round Cable Link Chain (1.9 mm)
$824.99 – $1,013.99Price range: $824.99 through $1,013.99
Description
This round cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 1.9 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.90 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 3.6 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.90 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99























