No products in the cart.
14k Yellow Gold Round Cable Link Chain (1.1 mm)
$309.99 – $378.99Price range: $309.99 through $378.99
Description
This round cable link chain comes in 14k yellow gold and has a width of 1.1 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.10 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.10 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.3 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























