No products in the cart.
14k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Chain (7.00 mm)
Description
This Miami Cuban semi solid chain comes in 14k yellow gold and has a width of 7.00 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 7.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 32.2 lbs |
|---|---|
| Size | 22 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 7.00 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 32.2 gram(s) |
Related products
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















