No products in the cart.
14k Yellow Gold Ice Chain (1.30 mm)
$450.99 – $563.99Price range: $450.99 through $563.99
Description
This ice chain comes in 14k yellow gold and has a width of 1.3 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Other |
Additional information
| Weight | 1.96 lbs |
|---|---|
| Size | 16 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Ice, |
| Width | 1.30 mm |
| Chain Type | Other |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.96 gram(s) |
Related products
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99






















