No products in the cart.
14k Yellow Gold Diamond-Cut Alternating Bead Chain (1.30 mm)
Description
This diamond cut alternating bead chain comes in 14k yellow gold and has a width of 1.30 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Bead |
Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Bead, |
| Width | 1.30 mm |
| Chain Type | Bead |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.3 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99






















