No products in the cart.
14k Yellow Gold Curb Chain (5.30 mm)
$1,559.99 – $2,078.99Price range: $1,559.99 through $2,078.99
Description
This curb chain comes in 14k yellow gold and has a width of 5.30 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 5.30 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Curb |
Additional information
| Weight | 7.7 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb, |
| Width | 5.30 mm |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 7.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99






















