No products in the cart.
14k Yellow Gold Alternate Valentino Chain (1.40 mm)
$200.99 – $248.99Price range: $200.99 through $248.99
Description
Crafted in glistening 14k yellow gold, this chain showcases a alternate valentino design measuring 1.40 millimeters. Secured with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 1.40 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Link |
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Width | 1.40 mm |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.8 gram(s) |
Related products
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99





















