No products in the cart.
14k White Gold Solid Round Box Chain (2.5 mm)
$2,913.99 – $3,627.99Price range: $2,913.99 through $3,627.99
Description
This round box chain comes in 14k white gold and has a width of 2.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 13.8 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Box, |
| Width | 2.50 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 13.8 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99























