No products in the cart.
14k White Gold Singapore Chain 0.8mm (0.81 mm)
$156.99
Description
This Singapore chain comes in 14k white gold and has a width of 0.81 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 0.81 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 0.81 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.65 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99






















