No products in the cart.
14k White Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.20 mm)
Description
This diamond cut cable link chain comes in 14k white gold and has a width of 2.20 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 4.3 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 22 24 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 2.20 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4.3 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99





















