No products in the cart.
14k White Gold Diamond-Cut Bead Chain (1.10 mm)
$527.99
Description
This diamond cut bead chain comes in 14k white gold and has a width of 1.10 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.10 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Bead |
Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Bead, |
| Width | 1.10 mm |
| Chain Type | Bead |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.2 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99



















