No products in the cart.
14k White Gold Classic Omega Style Chain (2.00 mm)
$1,497.99 – $1,676.99Price range: $1,497.99 through $1,676.99
Description
A slim classic omega chain radiating delicate elegance. Crafted in 14k white gold, this sparkler comes in sizes 16 inches and 18 inches.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 2.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Omega |
Additional information
| Weight | 6.6 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Omega, |
| Width | 2.00 mm |
| Chain Type | Omega |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 6.6 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99























