No products in the cart.
14k White Gold Adjustable Sparkle Chain (1.20 mm)
$646.99
Description
Crafted in 14k white gold, this adjustable sparkle chain measures a width of 1.20 millimeters and features a heart dangle accent. The chain is adjustable up to 22 inches and is fastened securely with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Adjustable |
Additional information
| Weight | 2.9 lbs |
|---|---|
| Size | 22 |
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Adjustable,Sparkle, |
| Width | 1.20 mm |
| Chain Type | Adjustable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.9 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99























