No products in the cart.
14k Rose Gold Round Cable Link Chain (1.25 mm)
$425.99 – $512.99Price range: $425.99 through $512.99
Description
This round cable link chain comes in 14k rose gold and has a width of 1.25 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 1.25 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 1.25 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.8 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99




















