No products in the cart.
14k Rose Gold Diamond Cut Cable Link Chain (0.68 mm)
$129.99 – $146.99Price range: $129.99 through $146.99
Description
This diamond cut cable link chain comes in 14k rose gold and has a width of 0.68 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 0.68 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Cable |
Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cable, |
| Width | 0.68 mm |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.4 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99























