No products in the cart.
14k Rose Gold Classic Miami Cuban Solid Chain (6.10 mm)
$13,271.99
Description
This classic Miami cuban solid chain comes in 14k rose gold and has a width of 6.10 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Rose Gold |
| Width : | 6.10 mm |
| Clasp : | Box Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 62.9 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 |
| Metal | Rose Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 6.10 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 62.9 gram(s) |
Related products
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















