No products in the cart.
10k Yellow Gold Singapore Chain (1.10 mm)
$142.99 – $156.99Price range: $142.99 through $156.99
Description
This Singapore chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.10 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.10 mm |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Singapore |
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Singapore, |
| Width | 1.10 mm |
| Chain Type | Singapore |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.8 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
18k White Gold Box Chain 0.6mm (0.60 mm)
$380.99 – $497.99Price range: $380.99 through $497.99
14k Yellow Gold Curb Chain (6.20 mm)
$2,204.99 – $2,836.99Price range: $2,204.99 through $2,836.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.68 mm)
$337.99 – $476.99Price range: $337.99 through $476.99























