No products in the cart.
10K Yellow Gold Paperclip Chain (2.50 mm)
$684.99 – $791.99Price range: $684.99 through $791.99
Description
Bright 10K yellow gold is the star of this exquisite contemporary paperclip chain. Chain has 2.5mm wide links and closes with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 2.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Additional information
| Weight | 3.6 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Fancy, |
| Width | 2.50 mm |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (2.50 mm)
$1,177.99 – $2,175.99Price range: $1,177.99 through $2,175.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Round Box Chain (2.5 mm)
$1,162.99 – $1,657.99Price range: $1,162.99 through $1,657.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99






















