No products in the cart.
10k Yellow Gold Miami Cuban Semi Solid Chain (4.50 mm)
$1,661.99 – $1,818.99Price range: $1,661.99 through $1,818.99
Description
This Miami cuban semi solid chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.5 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 4.50 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 10.6 lbs |
|---|---|
| Size | 20 22 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 4.50 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 10.6 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
14k White Gold Solid Curb Chain (3.60 mm)
$1,489.99 – $2,446.99Price range: $1,489.99 through $2,446.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99





















