No products in the cart.
10K Yellow Gold Lite Hollow Diamond Cut Rope Chain (3.20 mm)
$634.99 – $901.99Price range: $634.99 through $901.99
Description
This lite hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 3.2mm.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 3.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Rope |
Additional information
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Size | 16 18 20 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Rope, |
| Width | 3.20 mm |
| Chain Type | Rope |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.5 gram(s) |
Related products
14k White Gold Round Wheat Chain (1.2 mm)
$603.99 – $860.99Price range: $603.99 through $860.99
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
10K Yellow Gold Solid Figaro Chain (5.30 mm)
$2,119.99 – $2,320.99Price range: $2,119.99 through $2,320.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99





















