No products in the cart.
10k Yellow Gold Lite Figaro Chain (4.70 mm)
$840.99 – $998.99Price range: $840.99 through $998.99
Description
This lite Figaro chain comes in 10k yellow gold and has a width of 4.70 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 4.70 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Figaro |
Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Figaro,Lite Figaro, |
| Width | 4.70 mm |
| Chain Type | Figaro |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 4 gram(s) |
Related products
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Chain (4.50 mm)
$1,563.99 – $2,107.99Price range: $1,563.99 through $2,107.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99























